Stanley Bostitch
1-2.Přehled spojovacího materiálu
3.Malé pneumatické hřebíkovačky
4.Pneumatické hřebíkovačky
5.Výkonné pneumatické hřebíkovačky I.
6.Výkonné pneumatické hřebíkovačky II.
7.Hřebíkovačky pro stavebnictví I.
8.Hřebíkovačky pro stavebnictví II.
9.AKU a plynové hřebíkovačky
10.Speciální nástroje
11.Truhlářské hřebíkovačky
12.Výkonné truhlářské hřebíkovačky
13.Čalounické sponkovačky
14.Malé pneumatické sponkovačky
15.Pneumatické sponkovačky
16.Výkonné pneumatické sponkovačky
17.Sponkovačky na kartony
18.Výkonné sponkovačky na kartony
19.Nástroje na C-kroužky
20.Kompresory Bostitch
21.Mechanické sponkovačky
22.Mechanické sešívačky

Thomas Briggs založil v roce 1896 svou společnost Boston Wire Stitcher Company.

V roce 1948 společnost změnila spojením prvního a třetího slova svůj název na BOSTITCH a stejné jméno od té doby označuje i její výrobky.

BOSTITCH postupně vyrobil svoji první drátošičku (1903) a r. 1914 stolní sponkovačku - model AORoku 1924 BOSTITCH na trh poprvé uvedl sponky, slepené v pásku (toto provedení se od té doby stalo průmyslovým standardem).

Přes výrobu sponkovaček s motorovým pohonem, ovládaných pedály dospěla v r. 1965 až k první hřebíkovačce s bubnovým zásobníkem N2.Postupem času přinášela na trh další a další modely, až k těm současným.

V roce 1986 přešlo v rámci uskutečněné akvizice vlastnictví společnosti Bostitch z majetku společnosti Textron na STANLEY.

Ve stejném roce proběhla i akvizice společnosti HARTCO a v roce 1988 pak i SPENAX - tím se významně rozšířila nabídka výrobků o další modely/typy.

Od r. 1996 začíná fungovat přímé zastoupení pro ČR a SR v Toně a.s. Pečky. Firma rychle expanduje a brzy zaujímá místo předního dodavatele na těchto trzích.

Po sloučení firem Stanley a Black&Decker začíná na jaře 2011 nová éra Bostitch v nových moderních prostorách sídla firmy v Praze-Chodově , centrálního skladu v Gliwicích a servisu v Praze-Modřanech, spolu s ostatními značkami pod hlavičkou Stanley Black&Decker Trading ČR.