Stanley Bostitch
1-2.Přehled spojovacího materiálu
3.Malé pneumatické hřebíkovačky
4.Pneumatické hřebíkovačky
5.Výkonné pneumatické hřebíkovačky I.
6.Výkonné pneumatické hřebíkovačky II.
7.Hřebíkovačky pro stavebnictví I.
8.Hřebíkovačky pro stavebnictví II.
9.Truhlářské hřebíkovačky
10.Výkonné truhlářské hřebíkovačky
11.Čalounické sponkovačky
12.Malé pneumatické sponkovačky
13.Pneumatické sponkovačky
14.Výkonné pneumatické sponkovačky
15.Sešívačky na kartony
16.Sponkovačky na kartony I.
17.Sponkovačky na kartony II.
18.Výkonné sponkovačky na kartony
19.Nástroje na C-kroužky
20.Kompresory Bostitch
21.Mechanické sponkovačky
22.Mechanické sešívačky

Thomas Briggs založil v roce 1896 svou společnost Boston Wire Stitcher Company.

V roce 1948 společnost změnila spojením prvního a třetího slova svůj název na BOSTITCH a stejné jméno od té doby označuje i její výrobky.

BOSTITCH postupně vyrobil svoji první drátošičku (1903) a r. 1914 stolní sponkovačku - model AORoku 1924 BOSTITCH na trh poprvé uvedl sponky, slepené v pásku (toto provedení se od té doby stalo průmyslovým standardem).

Přes výrobu sponkovaček s motorovým pohonem, ovládaných pedály dospěla v r. 1965 až k první hřebíkovačce s bubnovým zásobníkem N2.Postupem času přinášela na trh další a další modely, až k těm současným.

V roce 1986 přešlo v rámci uskutečněné akvizice vlastnictví společnosti Bostitch z majetku společnosti Textron na STANLEY.

Ve stejném roce proběhla i akvizice společnosti HARTCO a v roce 1988 pak i SPENAX - tím se významně rozšířila nabídka výrobků o další modely/typy.

Od r. 1996 začíná fungovat přímé zastoupení pro ČR a SR v Toně a.s. Pečky. Firma rychle expanduje a brzy zaujímá místo předního dodavatele na těchto trzích.

Po sloučení firem Stanley a Black&Decker začíná na jaře 2011 nová éra Bostitch v nových moderních prostorách sídla firmy v Praze-Chodově , centrálního skladu v Gliwicích a servisu v Praze-Modřanech, spolu s ostatními značkami pod hlavičkou Stanley Black&Decker Trading ČR.